AD909 говорникот рог адаптер за hf tweeter home theater tv кутија звучникот во професионална аудио бесплатен превозот
Ново

AD909 говорникот рог адаптер за hf tweeter home theater tv кутија звучникот во професионална аудио бесплатен превозот

DEN 426.24

Во форма достапна за нарачката

Опис на производот HF Говорникот Рог Адаптер
Долг навој дупка дизајн за широк спектар на примена најдолг гром круг со дијаметар 88mm најкус гром круг со дијаметар 52mm Модел AD909
Грлото Внатрешен Дијаметар 26 mm
Грлото Надворешниот Завртка Навој Дијаметар 34.5 mm Целокупната дијаметар 99 mm M aterial ABS
Боја црна
Производ Екранот

Главните својства

Поддршка СТАН:
No
комуникација:
USB,Аудио Линија
Бренд Име:
finlemho
Излезна Моќност:
Други
Поддршка Apt-x:
No
Аудио Crossover:
Двонасочна
Извор На Енергија:
Никој
Репродукција Функција:
Никој
Водоотпорен:
Yes
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Пластични
Вграден Микрофон:
No
Батеријата:
No
Кабинетот Материјал:
Дрво
екран:
No
Фреквентен Опсег:
Други
Канали:
1
екран:
No
Гласовна Контрола:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Функција:
Никој
Број На Модел На:
AD909
Звучник Тип:
звук бар
Wi-Fi Музика:
Никој
PMPO:
Никој
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Избор на купувачот