бренд нови SUNON 12038 Двојно Топката имајќи 115V/110V 12CM SP102A вентилаторот за ладење
Ново

бренд нови SUNON 12038 Двојно Топката имајќи 115V/110V 12CM SP102A вентилаторот за ладење

DEN 1728.00
DEN 1919.52

Во форма достапна за нарачката

МОДЕЛ : SP102 A 1123,MBT.GN Големина : 120 X120 X38(12038) Ротирачка брзина : 2500-2700 RPM Имајќи тип : двоен топката имајќи 35-40d BA 80-88 CFM 16/15 W 0.17/0.16 Оценет напон : 12 V

Главните својства

Бренд Име:
SUNON

Избор на купувачот