12V / 24V 110-135dB Супер Висока Двојна Тешки Пластични Труба Воз Воздух Рог за Брод Воз Автомобил Возило
Ново

12V / 24V 110-135dB Супер Висока Двојна Тешки Пластични Труба Воз Воздух Рог за Брод Воз Автомобил Возило

DEN 663.00
DEN 895.68

Во форма достапна за нарачката

12 V / 24 V 110-135d B Супер Висока Двојна Тешки Пластични Труба Воз Воздух Рог за Брод Воз Автомобил Возило
Функција :
- Идеален за замена или дополнување на било кој автомобил рог.
- Висока Излезна 135d B (приближни).
- Апликации : Фитинг за 12 Volt DC Возила, вклучувајќи и Мотоцикли,Автомобили, Камиони, Busses, и Чамци.
- Силни и Издржливи Воздух Рогови.
- Тешки Пластични Труби.
- Лесна инсталација.
- Времето-отпорни на ПВЦ и поцинкуван лим
- Ова воздух рог потребите на воздухот извор кој не е вклучена
- Погоден за автомобили, камиони, бродови, сите видови autombiles со 12 V volt.
Материјал : Сите метална база / chrome позлатен цинк труби(не-rusting)
Напон : 12 V / 24 V
Монтажа Хардвер : Вклучени
Краток Труба Должина : 8.8"
Средината Труба Должина : 8.8"
Осетливост : 100%
Пакет Тежина : 785 G / 27.69 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 310*170*95 ММ / 12.20*6.69*3.74 Инчи
Пакетот Вклучува :
1 x Двојна Труба Воз Воздух Рог
Комплетен сет на монтирање делови

Главните својства

Напон:
24V
Бренд Име:
IZTOSS
Модел Година:
2017
Име На Модел:
-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.8kg
Материјал Тип:
Сите метални база / chrome позлатен цинк труби(не-rusting)
Специјални Функции:
Силни и Издржливи Воздух Рогови
Тип На Објект:
Мулти-тон & Claxon Рогови
Број На Модел На:
AAE_AUP_436

Избор на купувачот