20pcs Нови Лигњи Убодни Ракчиња Риболов Намамат 10cm 8.5 г Прозрачна Риболов Справи Со Експлодира Јадица за Риболов Wobblers
Ново

20pcs Нови Лигњи Убодни Ракчиња Риболов Намамат 10cm 8.5 г Прозрачна Риболов Справи Со Експлодира Јадица за Риболов Wobblers

DEN 727.00
DEN 969.12

Во форма достапна за нарачката


Опис на производот број на Модел : SJ011 Големина : 10cm 8.5 г Боја : 5 Бои како сликата Кука : Експлодира Кука Пакет : Opp Вреќа
Производ Слики

Главните својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
SJ011
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
категорија:
Лигњи Кука (Дрво Ракчиња)
Должина:
10cm
Тежина:
8.5g
боја:
5 бои, како слик
кука:
Експлодира кука

Избор на купувачот