Пеперутка Трева Цвет Втиснување папка пластични Scrapbooking stencils хартија-карта во донесувањето одлуки занает плик албум подарок кутија оркестарот 2017
Ново

Пеперутка Трева Цвет Втиснување папка пластични Scrapbooking stencils хартија-карта во донесувањето одлуки занает плик албум

DEN 105.00
DEN 126.72

Во форма достапна за нарачката


Пеперутка Трева Цвет Втиснување папка пластични Scrapbooking stencils хартија-карта во донесувањето одлуки занает плик албум подарок кутија оркестарот 2017 Материјал : пластични Боја : како на сликата Големина(приближно) : 15x11cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см Можеби 0.1-0.2 cm разликува поради прирачник за мерење OEM услуга прифатливо.
Answer : ___________________________ Note :
Бои се разликува малку врз основа на монитори.
Ние се обидуваме се потрудиме да се покаже на бои, кои се најблиску до вистинскиот производ.
Сепак, може да има мали разлики.
Ве молиме проверете кај нас дали имате строго боја барања пред да купите.

Главните својства

Број На Модел На:
Пеперутка Трева Цвет Втиснување папка
Материјал:
Пластични
Име:
DIY втиснување папка stencils сечење умира
Употреба:
подароци кутија за пакување оркестарот
Место на Потекло:
произведено во Кина

Избор на купувачот