GOKADIMA Нерѓосувачки Челик Нараквици Затворач Накит Мажите Fashion ID Хривнија Византискиот Линк Синџир, WB638
Ново

GOKADIMA Нерѓосувачки Челик Нараквици Затворач Накит Мажите Fashion ID Хривнија Византискиот Линк Синџир, WB638

DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката


Бренд : GOKADIMA
Објектот Tyle : Синџир Хривнија
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 23mm*8мм
Тежина : 29 g /pc(приближно)
Прилики : Секојдневно носење / Подарок / Партија
Боја : како на сликата

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
gokadima
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
WB638

Избор на купувачот