70*70cm Свила Шамија Жените Моден Дизајнер Луксузен Бренд Марами За Жените Bandana Секојдневен Shawls Печатени Пчели Foulard Femme Hijab
Ново

70*70cm Свила Шамија Жените Моден Дизајнер Луксузен Бренд Марами За Жените Bandana Секојдневен Shawls Печатени Пчели Foulard

DEN 200.00
DEN 370.56

Во форма достапна за нарачката


70*70cm Свила Шамија Жените Моден Дизајнер Луксузен Бренд Марами За Жените Bandana Секојдневен Shawls Печатени Пчели Foulard Femme Hijab
Материјал : Сатен,Свила,Полиестер
Марами Должина : 70cm
Сезона : Пролет Лето Есен
Се применуваат за : Мода со облека патување
Боја Стил : Ретро
Функција : Додатоци,Мода натпревар
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
3. Со цел да се намали загадувањето на животната средина, ние се обидуваме да се минимизира употребата на пластична амбалажа.
За Испорака
а) Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 2-7 дена од ТНТ/DHL/Федекс или Кина пост .
б) погоре, очекувано време на испорака е само за референца. Понекогаш тоа може да потрае подолго време, поради строгите обичај инспекција или во случај на лоши временски услови .
Ако не можете да добиете парцела/производ на време,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме за вас.
в) Увозните давачки,даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени во цената. Купувачите треба да ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци направени.
г) Ако вашата цел е >$7, ние ќе брод вашата стока од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Но, ако вашата цел е
Што значи, тоа не ќе имаат следење на информации, тоа може да треба 20-60 дена да се дојде до вас.Бидејќи следење на зедницата потреби $1.4 за секоја парцела.
Значи ние треба да им помогне да добие производи со најниска цена.Ве молиме почекајте за тоа трпеливо.
За Услугата
а) Ние нудиме 99.9% комплетна сатисфакција на сите наши производи. Тоа е нашата гаранција за вас.
б) да ја прифатиме сите разумни замена и враќање на средствата. Ве молиме контактирајте со нас, прво за повеќе детали за решавање на сите прашања кои ние може да направи да се чувствувате задоволни.
в) Доколку не сте задоволни од било која причина,ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
г) оригинални превозот надомест, такса за ракување и осигурување задолжен се неповратни. Купувачите се бара да носат врати превозот провизија и го испрати назад во неговата оригинална состојба во рок од 7 дена по ставка примени.
За Повратни Информации
а) Ако не сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за објект како што е опишано и комуникација и превозот брзина.
б) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми ! Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
За било какви прашања. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24-48 часа! Ви благодариме за посетата на нашиот веб-сајт, уживаат во шопинг!

Главните својства

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Должина:
60см-80см
Материјал:
Свила,Полиестер
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
zeminsolo
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
7015/7041/7030/7027/7026

Избор на купувачот