10pcs 16-25мм Нерѓосувачки челик црево стегач менгеме појас се стега носителот Американски стандард Цевка Менгеме Воздух Вода Цевка Клипови
Ново

10pcs 16-25мм Нерѓосувачки челик црево стегач менгеме појас се стега носителот Американски стандард Цевка Менгеме Воздух Вода

DEN 182.00
DEN 202.56

Во форма достапна за нарачката

10pcs 16-25мм Нерѓосувачки челик црево стегач менгеме појас се стега носителот Американски стандард Цевка Менгеме Воздух Вода Цевка Клипови

Главните својства

Број На Модел На:
16-25ММ
Структура:
C Стеги
is_customized:
Yes
Употреба:
Цевка Менгеме
DIY Материјали:
Металугрија
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот