креативни ретро ресторан antle pendant светлина Нордиските пастирски Медитеранот правец бар личност уметност индустрија ZX76
Ново

креативни ретро ресторан antle pendant светлина Нордиските пастирски Медитеранот правец бар личност уметност индустрија ZX76

DEN 7968.00

Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.
Информации За Производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : Железо + дрва
[Главната технологија] : сликарство
[Светлина] : e27 (со исклучок)
[Со или без светлина] : Без извор на светлина
[За] : дневна соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
answer : ___________________________ note :
Нашите производи се испраќаат до остатокот на светот, доколку вашата земја не е на испорака забелешка, ве молиме контактирајте со нас, на различни локални товарни и време можат да бидат различни.

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
170914
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
as1
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Број на извори на светлина:
2
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Абажур Боја:
Жолта
Материјал:
Дрво
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тип На Прекинувач:
3

Избор на купувачот