жените модални чипка многу боја, големина секси долна облека/дами underwpanties/долна облека/бикини уво панталони/ камшик/g-string 10pcs/многу ah46
Ново

жените модални чипка многу боја, големина секси долна облека/дами underwpanties/долна облека/бикини уво панталони/ камшик/g-string

DEN 144.00
DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката

големина на табелата, големина 1/2waist должина XS 24-28cm S 26-30cm М 28-30cm L 30cm XL 32cm XXL 34cm XXXL 36cm XXXXL 38cm XXXXXL 40cm случаен избор ЕДНА ГОЛЕМИНА големина 1.Бидејќи на различни мерења на локации,неговата може да биде 1-2cm грешки. 2.можеби има малку хроматските аберации со камера 3.мулти боја значи случаен боја ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ ИНФОРМАЦИИ : 1.Малку темата е нормална ситуација ,не може да забранета ,лесно за да се намали тоа ,ние го одбие спор поради оваа причина
2.Големината неколку големи или мали, тоа е нормално ,бидејќи нејзините направени од страна на човекот страна ,ако не сакате pls воопшто не се направи цел
3.Ние може да не обезбеди следење на информации (помалку од 10usd)
4.Овој член е без мало пакет за да се спаси тежина
5.Ние ги испратите по случаен избор на боја
6.ние само бидете сигурни дека производот е исто ,брендот висат ознака можеби различни ,ако не сакате,pls не го прават цел
7.гаќи една големина значи случаен големина Повратни информации :
1, 100% задоволство загарантирани!!!!Се надеваме дека ви се допаѓа нашите производи & среќен со договор!
2, Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек & 5 ѕвезда, ние ќе го прават истото за вас!
3, Доколку постои било каков проблем што го направи не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас (преку порака/ трговија manager/ e-mail ) пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации; ние дефинитивно ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни повторно
4, Секој корисник кој остава негативни повратни информации без соодветна причина (малициозен повратни информации) ќе биде блокирана од нашата продавница; тоа не е лесно да ја стартувате некоја онлајн продавница, надеваме дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, ви благодарам многу! Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Ако сум направил цел, може да ми испратите објектот слики без жиг?
-Се разбира, Ние може да ви испрати на објектот слики без жиг ако сакате, но морате да ни кажете кога ставање на вашата нарачка.
2. Дали вие не падне на превозот?
-Да, Ние може да се направи dropshipping на светот за вас, само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставате ред.
3. Може ли да се меша бои во ист стил објект?
-Да, обично многу предмети имаат некои различни бои. Значи, ако сакате да се меша во различни бои, ве молиме забелешка која бои сакате кога ставање на вашата нарачка. Ако не, ние обично само испратите објектот бои како што е прикажано како ќе ги нарачате.
4. Дали треба да се платат увозните тарифи?
-Тоа зависи од вашата земја на увоз и извоз политики, ако тарифа резултираше, тоа треба да бидат платени од страна на купувачот. Ние ќе ги прогласи ниска вредност за вас да плаќаат малку тарифи.

Главните својства

Големина:
One Size
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
како Слика
Декорација:
Чипка
Гаќи Тип:
G-String
Бренд Име:
rumila
Материјал:
Памук
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
6832
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Сезоната:
лето,зима,autume,пролет
Повод:
нормално гаќи/долна облека/бикини долна облека
Име:
Гаќи
is_customized:
yes
Пол:
Унисекс

Избор на купувачот