Велосипедот ББ Оска Снег Велосипед возење Велосипед Плоштадот Дупка Peilin Дното на Платите 100/120mm Подмачкување го исклучите Носечка Оска Велосипед Додатоци
Ново

Велосипедот ББ Оска Снег Велосипед возење Велосипед Плоштадот Дупка Peilin Дното на Платите 100/120mm Подмачкување го исклучите

DEN 729.00
DEN 767.52

Во форма достапна за нарачката


Велосипедот ББ Оска Снег Велосипед возење Велосипед Плоштадот Дупка Peilin Дното на Платите 100/120mm Подмачкување го исклучите Носечка Оска Велосипед Додатоци
Спецификации : 100mm / 120mm
Почитувани купувачот 1. Ви благодариме за нарачување на стоки од нашата компанија продавница многу.Можете да остатокот увери и цел стоки. По плаќањето, ние ќе ви ја испратиме стоката однапред во согласност со пропишаните време. 2 : ние се надеваме дека вие не ја откаже нарачката случајно, (затоа што можеби веќе испратени на стоки во меѓународниот логистички центар по вашата исплата. во текот на времето, можеби ние немаме доволно време за пополнување на вашата цел број, но стоки веќе се испратени. ) За големина и боја : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings / Производство на серија прашања итн., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите производи или не добиле парцела. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка

Главните својства

боја:
100mm, 120mm
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
100/120mm
Употреба:
снег велосипед

Избор на купувачот