2/Еез Модерна Ѕид Уметност Дома Декор Едноставна Акварел Растенијата Платно Сликарство A4 Постер Нордиските Слика За Дневна Соба Без Рамка
Ново

2/Еез Модерна Ѕид Уметност Дома Декор Едноставна Акварел Растенијата Платно Сликарство A4 Постер Нордиските Слика За Дневна Соба

DEN 225.00
DEN 335.04

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Памук и Полиестер Квалитет оценка : Гаранција ААА+ квалитетот Водат и рамка : Без рамка, не се водат, само платно отпечатоци. Големина на табелата : 1 cm = 0.39 инч. на пример : 20 см изнесува 8 инчен..
1 инч = 2.54 см. на пример : 8 инчен е еднаква на 20 см.. Обичај Служба : Ние може да се прифати за да го обичај било која големина или слики, само треба да понуди висок пиксели слика за нас да го направи вашиот Личен Сликарство. Топло Совети : Оваа ставка е спреј слики платно отпечатоци.
Тоа е отпечатена на платно, а не рачно насликана.
Ако ви треба рамка, ве молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
1.Како светлосни ефекти,бојата на објекти можеби малку различен од слики.
2. Големината можеби 1-5мм грешка, бидејќи на прирачник за мерење, покажуваат големината е на сликата за реалната големина.
3.За да ја зачувате вашата превозот цена и да се избегне рамка оштетени за време на превозот, ова платно печатење на слика е без рамка и носила.
4.За повеќе стилови или други големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, поштенски код и телефонски број сите се точни!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка. 2.Ако не't get млади луѓе цел во времето за испорака, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака.
И ако сакате да ја прими стоката наскоро и плати за повеќе товар бесплатно, ве молиме контактирајте со нас за ЕМС или DHL. 3.Покрај тоа, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал дена
(на пример : На Кинеската Нова Година, Божиќ и Кинески Национален Ден или Природни Катастрофи(на пример : вулканска експлозија, густа магла и така натаму)).
Па ве молиме контактирајте со нас ако може да се'т да го објектот во 60 дена. Повратни информации и Контакт Незадоволни 1.Драг пријател, ако сте незадоволни со оваа трансакција за било која причина (на пр : грешка големина,грешка боја..),
ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Негативна повратна информација може да'т се реши нешто, ве молиме да ни даде можност и ние'll се обидуваме се потрудиме да ви помогне. 2.Сите наши производи се спакувани во добра состојба и да се провери пред превозот.
Доколку ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го реши додека сте задоволни. Задоволни 3.Ако сте задоволни со овој шопинг, тоа 's нашата чест дека прават нешто добро за вас.
Ви благодариме за вашата шопинг, ве молиме да дадете 5 ѕвезди како подолу чекори и донесе на убавината на некој друг,
ви благодарам многу, бог да те благослови!

Главните својства

Големина (Инчен):
13cmx18cm без рамка, 20cmx25cm без рамка, 21cmx30cm без рамка, 30cmx40cm без рамка, 40cmx50cm без рамка, 50cmx70cm без рамка, 60cmx80cm без рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Oubei Уметност
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Две-слика Комбинација
Број На Модел На:
растенијата платно сликарство
НЕМА.1:
модерната ѕид уметност
Број 2:
Нордиските Платно Сликарство
НЕМА.3:
quadros де parede став sala
НЕМА.4:
morden постери и цртежи
НЕМА.5:
cuadros decoracion
Број 6:
лист маслени

Избор на купувачот