Голема чешка Кристал обичен Праска полски француска чипка ткаенина Африкански tulle чипка совршен везови 5 метри 6503
Ново

Голема чешка Кристал обичен Праска полски француска чипка ткаенина Африкански tulle чипка совршен везови 5 метри 6503

DEN 3427.00
DEN 4032.00

Во форма достапна за нарачката


Пакување :
5 метри по парче
Ширина :
за 52 инчи
Карактеристики :
Ширум Appliques многу Сјај
Се користи за :
Сите прилики
Материјал :
Француска Чипка
Превозот :
Бесплатен превозот од DHL
Тежина :
За 1.0 килограми по 5 метри
Допрете чувство :
Мека
Состојба :
Сосема нов и unworn
Квалитет :
Премиум Квалитет Загарантирана
Зошто Ние Да Кажам ?
Hannlin Кралската е Професионална. Подобар Квалитет,
дури и ист дизајн, ние нудиме различен квалитет физички материјал
Aliexpress Препорачува Повеќе Убаво Производи :

Главните својства

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
0778
Декорација:
Rhinestones
Ширина:
51-52 inches
Бренд Име:
Hannlin Кралската
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Нето Платно
Пакување:
5 метри по парче
квалитет:
премиум квалитет
превозот:
бесплатен превозот од dhl

Избор на купувачот