Јапонија Аниме Dragon Ball Супер Оригиналната Banpresto Син Gokou FES !! вол.1 Колекција Фигура - Супер Saiyan Бог СВ Goku Сина
Ново

Јапонија Аниме Dragon Ball Супер Оригиналната Banpresto Син Gokou FES !! вол.1 Колекција Фигура - Супер Saiyan Бог СВ Goku Сина

DEN 1092.00
DEN 1382.40

Во форма достапна за нарачката

Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам. 1. Сите фигури се произведуваат во најголемиот дел од машини, па некои сликарство на нив можеби нерамна, можеби малку е надвор од неговата граница, или некои бројки можеби имаат неколку сликарство кора од надвор, оние ситуации се нормални и надвор од нашата контрола, така што не може да прифати било каква наплата поради овие причини. 2. Сите фигури се сосема нови во нивните оригинални кутии, така што не може да ги отвори за да ја проверите бројките. 3. Сите објект се испраќаат од страна на логистичка компанија, па не можеме да се осигура дека оригиналната кутија не било каква штета во транзит, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакет за вашата цел и пред пратката. Ако умот за овие, или да не се прифати горенаведените ситуации, ве молиме не поставувајте наредби. Откако ќе го поставите некоја цел, тоа значи дека прифаќаме горенаведените правила. Ви благодариме за вашето разбирање.
Фотографиите се од еден прототип и вистински производ може да се разликува.

Главните својства

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Бренд Име:
Banpresto
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
Прибл. 18cm Високи
Возраст Опсег:
12-15 Години,> 14 години,Grownups
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Број На Модел На:
Син Gokou FES !!
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Скала:
Никој
Материјал:
ПВЦ & ABS
Големина:
Approx. 18cm Tall

Избор на купувачот