Dower мене Beaded Флорални Свадба Коса Чешел Накит Бисери Headpiece Злато Свадба Коса Лозата Додатоци Жените Чешли
Ново

Dower мене Beaded Флорални Свадба Коса Чешел Накит Бисери Headpiece Злато Свадба Коса Лозата Додатоци Жените Чешли

DEN 640.00
DEN 913.92

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики На Производот :
Рачно изработени
Боја : златна
Димензии : должина околу 17cm,широк околу 8cm
Прилики : свадбена/партија/матурска/Годишнината
Environmenttal Стандард : Противалергиски доведе никел слободни
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.

Главните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
TY183
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Тип:
Headbands

Избор на купувачот