4 СЕЗОНИ 68591 SD7V16 ac Компресор за Fiat scudo Lancia Phedra Citroen C5 C8 Peugeot 406 1828 1267 9659232180 6453 9683061880
Ново

4 СЕЗОНИ 68591 SD7V16 ac Компресор за Fiat scudo Lancia Phedra Citroen C5 C8 Peugeot 406 1828 1267 9659232180 6453 9683061880

DEN 6156.00
DEN 6480.00

Во форма достапна за нарачката


SD7 V16 ac Компресор за Fiat scudo Lancia Phedra Citroen C5 C8 xsara Peugeot 406 607 807 1828 1267 9659232180 6453 9683061880
Производ Бр. : HY-AC308
Опис :
се применува за Fiat scudo Lancia Phedra Citroen C5 C8 xsara Peugeot 406 607 807
FIAT SCUDO D 1.6 Multijet 1560 со 66/90 2007-2017
LANCIA PHEDRA (179) 2.0 (179 AXA11) 2002-2017
7 V16 6 PK 119mm 12 V климатизација компресор
Висок квалитет a/c kompressor за Fiat Lancia Citroen
PN#
4 СЕЗОНИ 68591
8 FK351128-051
9645440480 9655421680 9659232180 9672865680 9683061880 9686061780
6453.SC 6453.SE 6453.TG 6453.ТИ 6453.YJ 71789360 71792087 SD7 V16-1242 SD7 V16-1242 F SD7 V16-1267 SD7 V16-1802 813812 813819

Главните својства

Школка Тип:
Отворен Тип
Објектот Висина:
20mm
Напон:
12V
Бренд Име:
UNOCAR
Објектот Должина:
28mm
Специјални Функции:
НАПРАВИ КУЛ
Објектот Ширина:
25mm
Item ID:
HY-AC308
компресор ID:
SD7V16
Макара/ Спојки Дијаметар/ VOLT :
6pk/ 119mm/ 12v
ОЕМ:
1828 1267 9659232180 6453 9683061880
се применуваат:
за Fiat scudo Citroen C5 C8 xsara Peugeot 406 607 807

Избор на купувачот