Платно Уметност Цвет 3 Дел Модерна Цвет Слики Модерни Ѕид Слики За Дневна Соба Печатите Слики Ѕид Decoraction Формулиран
Ново

Платно Уметност Цвет 3 Дел Модерна Цвет Слики Модерни Ѕид Слики За Дневна Соба Печатите Слики Ѕид Decoraction Формулиран

DEN 360.00
DEN 720.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина (Инчен):
20x20cmx3p, 30x30cmx3p, 40x40cmx3p, 50x50cmx3p
боја:
Без рамка
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
XYPR0119
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
XUANYI
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Стил:
Класични
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Обложување:
Водоотпорен, Влага-Доказ, Заштита Од Сонце
Материјал:
Висок Светлината Текстура Влакна
Рамка:
Без рамка
Пакување:
СЕ ТРКАЛААТ ВО ЦЕВКА
кориснички:
Yes

Избор на купувачот