500Pcs DTC144EMT2L свила-screen24 SOT-523 Дигитални transistors (изградена-во отпорници) во парк Нови и оригинални
Ново

500Pcs DTC144EMT2L свила-screen24 SOT-523 Дигитални transistors (изградена-во отпорници) во парк Нови и оригинални

DEN 272.16

Во форма достапна за нарачката


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Главните својства

Избор на купувачот