Двојно О Прстен Воздух Печат Млазницата За Airsoft MASADA AEG Лов Додатоци
Ново

Двојно О Прстен Воздух Печат Млазницата За Airsoft MASADA AEG Лов Додатоци

DEN 415.00
DEN 460.80

Во форма достапна за нарачката

Двојно О Прстен Воздух Печат Млазницата За Airsoft MASADA AEG Лов Додатоци во Боја : Црна Материјал : ABS Должина : 35mm За MASADA AEG

Главните својства

Бренд Име:
GHOSTFOX
Број На Модел На:
MASADA

Избор на купувачот