БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100PCS Среќа Слон Шише Настроената Свадба Фаворизира Партија Прием Декорација Идеи Сувенири Подароци
Ново

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100PCS Среќа Слон Шише Настроената Свадба Фаворизира Партија Прием Декорација Идеи Сувенири Подароци

DEN 7584.00

Во форма достапна за нарачката


100% Сосема нов и Висок квалитет.
Материјал : Алуминиум.
Боја : Како на слика
Големина : Приближно 10*4 см
100pcs по многу

Главните својства

Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Денот На Благодарноста,Божиќ
Бренд Име:
XUAN СЕ ОТКАЖАМ
Шема:
Полна Боја,Цртан филм животинско
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
A316
is_customized:
No

Избор на купувачот