Мини лесни casters,големина 1inch/25мм,TPE гума,Супер исклучете тркала,мечка 20 кг/еез,За bookcase фиока Цвет полици JF1438
Ново

Мини лесни casters,големина 1inch/25мм,TPE гума,Супер исклучете тркала,мечка 20 кг/еез,За bookcase фиока Цвет полици JF1438

DEN 1282.00
DEN 2101.92

Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот Мини лесни casters,големина 1inch/25мм,TPE гума,Супер исклучете тркала,мечка 20 кг/еез,За bookcase фиока Цвет полици JF1438 Опис : Оди Материјал : Tpe Тркала Диск Дијаметар : 25мм Тркала Ширина : 13mm Инсталација Висина : 37mm Монтажа Дупка со Дијаметар : 4 MM Плоча Големина : 39 * 33mm Инсталација на Теренот : 31 * 25мм Максимално Оптоварување : 20 кг/еез Пакет се Вклучени 4 PCS
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Главните својства

Големина:
4PCS 1inches
Тип:
Мебел Рициново
Број На Модел На:
JF1438-40
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OuXinDiLong

Избор на купувачот