2017 Популарни Сопствени направени Мода младоженецот mens одговара terno убав Кралска Сина мажите свадба партија мажите одговара ( јакна+Панталона+вратоврска)
Ново

2017 Популарни Сопствени направени Мода младоженецот mens одговара terno убав Кралска Сина мажите свадба партија мажите одговара

DEN 3024.00
DEN 3359.52

Во форма достапна за нарачката

1) Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет.
Добредојдовте На Нашата Продавница
Само направи најмногу професионален производ за вас
Можете да изберете боја на фустан од нашите боја табела. 2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди. Пред да нарачате направи-да-мерка костим од нас, ние силно ги охрабри наоѓање на професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. 3) да Реагира секој проблем што сте се сретнале во кратко време ПОБРЗО и да направи се што е во дофат да ги реши ,да се потрудиме да ги споделите со секој клиент бидат задоволни со нашите предмети и услуги. 3) ве Молиме да не't двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ние само го прифати враќањето на стандардна големина свадба наметки во совршена, сосема нова состојба (без чад мириси, без шминка дамки, нема измени). 4) Се целосно искрен со се што сакате да знаете, не се наоѓа помеѓу продавачот и купувачот. 2) Ако не е квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање на услугата. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, Ние не може да гарантира дека бојата на фустанот ќе биде иста како фотографии што го видов. 1) Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Со цел да се направи фустан се вклопуваат за вас, ве молиме дај ни вашиот exactitude големина и точната боја услов, кога прави нарачка. Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите.
Совршен-фитинг одговараат започнува со совршен мерења. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. За враќа, 30 % restocking плаќање ќе се наплаќа на сите враќа. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас. Ви благодариме! Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг!!!
. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Акрилик,Lycra,Полиестер,Најлон,Памук,Волна
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
MinanSer
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Стил:
Формално
Број На Модел На:
мажите одговара
terno masculino:
Vestido де феста
мажите одговара:
Одговараат на
Terno:
одговараат на мажите
tuxedo:
костимот homme
одговара на мажите 2017:
Пушењето Masculino
ternos masculino:
свадба костуми за мажи
двојно гради одговараат на:
terno тенок одговара
casamento personalizado:
адвокатско одговара
мажите одговара:
ternos
костимот mariage homme:
адвокатско одговара со панталони

Избор на купувачот