Wifreo 20PCS Простор Грав Пол Лебди Седиште конектор океански брод риболов иглички вртливата safty pin намамат
Ново

Wifreo 20PCS Простор Грав Пол Лебди Седиште конектор океански брод риболов иглички вртливата safty pin намамат

DEN 81.00
DEN 115.20

Во форма достапна за нарачката

За било документи или помош потребни за царинска објаснување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори веднаш. Производот продажба во нашата продавница не вклучува било локалните даноци, ниту, пак, сме должни да плаќаат локалните даноци. Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во Иднина. П : Колку долго може да се добие мојата цел? А : ве Молиме преглед над колона "време на испорака". Сите ние сме риболов, ентузијаст, ние ќе бидат високо ценети за било какви сугестии за подобрување на нашата квалитет на производот и услугите стандард.2 mm;
Големина S : Должина околу 2. За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена.6 cm, дупка големина околу 1.
П : Како да направи плаќање? A : можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Парите е објавен на нас само откако ќе се потврди испорака. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Ве молиме не веднаш да даде негативни коментари". Ние се стремиме да се осигура дека сте задоволни со нашата купување и ќе направи сè што може за да бидете сигурни дека ќе имате позитивно искуство. Парите се депонирани безбедно со Aliexpress. Ако ви треба повеќе помош за изработка на плаќањето, ве молиме кликнете тука :
Хуго е Продавница за поддршка на превозот на мнозинството земји во светот, ако не можете да ја пронајдете вашата земја во адресата опција листа, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме имајте предвид ова пред да нарачате, особено за клиенти од Аргентина. Време на испорака преку пост услуга( за референца само, време на испорака ќе бидат погодени од многу фактори ) : 7~22 Дена : Азија, Северна Америка 12~39 Дена : Запад Евра, Средна Европа, Океанија, Исток Евра 30 ~ 65 Дена : Јужна Америка, Африка, Јужна Африка
Царинската одржа пакети за инспекција, ве молиме да се разбере и љубезно се чека за стоката, исто така можете да ни информираат за продолжување цел заштита на време.
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред. П : можете Да направите за да ги прилагодите на услугата? A : Да, Хуго е Продавница нудат персонализирана услуга за некои производи, вие сте добредојдени да се истрага со нас.м ~ 23 : 30 часот понеделник~ сабота, можете исто така да ни остави порака и ако не сме таму за да ви одговори во реално време. Ве молиме да не даде негативни коментари или 3 ѕвезди или подолу пред да контактирате со нас, најдобар начин да се реши проблемот е да разговараат со нас. Ве молиме да се разбере и да соработуваат со нас ако царинскиот задржете пакет за инспекција. П : Како да добиете екстра попуст? A : Ние ќе се направи попуст или купони време на време, ве молиме да кликнете на "ADD TO STORE ЛИСТА" во нашата продавница портата страница; друг начин е споделување на нас со твоите фаќа со нашите производи. Ние нудиме гаранција услуга животен век долго, ние се грижиме за она што ти е гајле.2 cm, дупка големина околу 1.9 cm, дупка големина околу 1. Замена или надомест на штета ќе се врши според per ситуација.
Wifreo 20 PCS Простор Грав Пол Лебди Седиште конектор океански брод риболов иглички вртливата safty pin намамат риболов алатки
Спецификација :
Големина L : Должина околу 3. Услуга време : 8 : 20. П : Што ако јас не го добие моето производ или примени проблем објект? А : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ако има било каков проблем, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот навремено.

Главните својства

боја:
S 20PCS, М 20PCS, L 20PCS
Тип На Производ:
Риболов Плови
Лебдат Опашка Тип:
Тешко Опашка
Број На Модел На:
1
Големина:
8.7*4.3CM
Позиција:
Езеро
Плови Тип:
лебдечки плови
Обликот:
Плувка
Бренд Име:
Wifreo
Пластични Тип:
ABS
категорија:
Рок Риболов Шамандура
Тип:
Ноќта Риболов, Долго Кастинг
Материјал:
ЕВА
Материјал:
Пластични

Избор на купувачот