SOZOTU Спектакл Рамка Жени Мажи Компјутер Оптички Очила Rimless Ултра-Лесни За Машки Женски Унисекс Јасно Леќа Наочари YQ005
Ново

SOZOTU Спектакл Рамка Жени Мажи Компјутер Оптички Очила Rimless Ултра-Лесни За Машки Женски Унисекс Јасно Леќа Наочари YQ005

DEN 343.00
DEN 457.44

Во форма достапна за нарачката

Answer : ___________________________ NOTE : ▲Нашите очила рамка само со обични леќа,ако ви треба промена во рецепт леќа,ве молиме да ги доставите вашиот рецепт за нас, со цел коментари следново,или контактирајте со нас ▲Ние нудиме на леќи, како следново за вашиот избор.можете да додадете рамка и една од овие леќи за количката,а потоа плаќаат заедно. Ние ќе се направи во готовиот рецепт очила и бродот во 3-7 дена

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Легура
Бренд Име:
SOZO TU
Број На Модел На:
YQ005

Избор на купувачот