Растенијата Engrave Спомен Пепел Keepsake Pendant Cremation urn Ѓердан Шише од не ' Рѓосувачки Челик Пепел Носителот Pendant Бесплатен Превозот
Ново

Растенијата Engrave Спомен Пепел Keepsake Pendant Cremation urn Ѓердан Шише од не ' Рѓосувачки Челик Пепел Носителот Pendant

DEN 997.00
DEN 1173.60

Во форма достапна за нарачката

Спомен Накит
*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн ,слободни гравирање .
*Боја како и сликите ги покажуваат,ако имате било какви барања,ние може да се промени според вашето барање.
*Материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик.
*100% Сосема нов и висок полиран завршува.
*Ние, главно, се прават квалитетни производи,ние сме тука и е подготвен да одговори на вашите прашања веднаш.Ако имате било какви прашања ,ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Главните својства

Метална боја:
pendant само, ѓердан кутија инка, pendant со синџир
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
IJD9790
Pendant Големина:
Solitaire
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Torques
Синџир Тип:
влакно
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Метал
Функција:
Среброто, Златото се Зголеми злато Итн
боја:
Среброто, Златото се Зголеми злато Итн
синџир:
змија синџир или сакате
Pendant тежина:
15-25g
Синџир должина:
20 инчи
Pendant Должина :
20-40mm

Избор на купувачот