5Pairs Природна Бела Корални Dangle Обетки,го Отвори Златна Кристал Кристал tridacna школка Монистра,рачно изработени Накит Обетки ER241
Ново

5Pairs Природна Бела Корални Dangle Обетки,го Отвори Златна Кристал Кристал tridacna школка Монистра,рачно изработени Накит Обетки

DEN 1901.00
DEN 2112.00

Во форма достапна за нарачката


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Кристал Циркон Отвори, tridacna ,школка
Големина : 20*64 MM
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Облик : dangle Обетки
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Корални
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
ER241
Бренд Име:
JUSTWELL

Избор на купувачот