200ml ОЕМ полни Боја Мастило За HP за canon за epson за брат Сите Печатари, 2 црна 100ml за Шише Врвот Ciss
Ново

200ml ОЕМ полни Боја Мастило За HP за canon за epson за брат Сите Печатари, 2 црна 100ml за Шише Врвот Ciss

DEN 401.00
DEN 422.40

Во форма достапна за нарачката

200ml ОЕМ полни Боја Мастило За HP за canon за epson за брат Сите Печатари, 2 црна 100ml за Шише Врвот Ciss
Бренд : Hao Color
Модел : За Брат, За CANON, За Epson,За HP Принтер, За Сите инк-џет Печатач кој потреби боја на мастило
Боја : црна
Јачина на звук : 100 ML
Состојба : 100% нови
Пакување : 2 buc/set
Се користи за : за Дома, на Училиште и Заводот за Печатење
Компатибилен компјутер : За Epson инк-џет Печатач, за hp inkjet печатачи, за canon инк-џет печатари, за брат инк-џет печатари Fearture и бенефиции :
1. Висока боја сатурација, висока верност;
2. Ultrafiltration, не предизвика затнување,
3. Слаба киселина или alkalescent формула, не отпорност на проблемот;
4. Нема крварење, нема smearing, висок квалитет на печатење;
5. Quicklt сува формула, задоволство на висока брзина на печатење;
6. Водата врз основа на формула, не токсичност, нема никакви хемиски опасности, нема загадување на животната средина;
7. Строги технологија, модерен производство процес и три прецизност филтрација третман за да се задржи капки помала од 0.2 um. Внимание за refilling
Да мастило рефил кертриџ со глава за печатење, ве молиме додадете полека и НЕ додавајте ПРЕМНОГУ, 4-6ml на едно време е во РЕД.
Еден сет цел вклучуваат : 2 x 100ml Боја Мастило За Б.К.
Превозот : 1. Превозот Начин : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Post NL, e Packet, Aliexpress стандард за испорака, итн. 2. Брод од : 1-5 дена по приемот на вашата исплата. 3. Transit Time : 20-60 работни дена (PS : Африка : 20-60 дена, Бразил : 20-90 дена) Внимание : понекогаш тоа може да го одложи поради некои случајни проблеми. Pls контактирајте со нас како е можно поскоро ако не добиете елементи на распоред и ние ќе го реши проблемот до сте задоволни. Ви благодариме за вашата соработка и разбирање. 4. Ние ќе се обезбеди следење на број, како е можно поскоро по превозот надвор. 5.Купувачот е одговорен за какви било даноци или царински од увоз земји. Ако одбие да ја плати и производот да се врати, ние само ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА! Ако сте ја одбрале Бесплатен превозот начин, ние ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС 20% на вашата нарачка цена.
ПАКЕТ :
Стандардна извоз тетрапак пакување. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-20 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество.
Наплата & Return
Сите наши производи се проверува од страна на професионални и квалитетни инспектори. Ако за жал не е нешто во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга.
Повратни информации

Главните својства

Тип:
мастило рефил кит
Број На Модел На:
рефил боја на мастило
Компатибилен Бренд:
За Epson за hp за canon за брат итн.
Производот:
Рефил Мастило,CISS Мастило Рефил,Десктоп Мастило Рефил
боја:
BK
јачина:
100 МЛ на боја
Одговараат На Печатач :
за сите десктоп инк-џет рефил кертриџ печатач
Рок На Траење:
24 месеци
квалитет:
А++ одделение
одговараат за материјал:
канцеларија хартија, фото хартија
Feathurer:
брзо сува формула

Избор на купувачот