МАСТИЛО НАЧИН 6PCS 5C замена мастило за hp364 мастило за hp photosmart 5510 5511 5512 5514 5515 5520 5522 5524 6510 6520 6512 6515 7510
Ново

МАСТИЛО НАЧИН 6PCS 5C замена мастило за hp364 мастило за hp photosmart 5510 5511 5512 5514 5515 5520 5522 5524 6510 6520 6512

DEN 726.00
DEN 825.12

Во форма достапна за нарачката

6 Pack НЕ-ОЕМ Мастило Кертриџ за HP364 Б.К / Б.К / C / M / Y
2 x Црното Компатибилни, Мастило Кертриџ со чип за 364 Б.К. (22.5 ML)
1 x Црни Компатибилни, Мастило Кертриџ со чип за 364 Б.К. (16 ML)
1 x Синозелена Compati ранливите Мастило Кертриџ со чип за 364 C(16 ML)
1 x Магента Compati ранливите Мастило Кертриџ со чип за 364 M(16 ML)
1 x Жолта Compati ранливите Мастило Кертриџ со чип за 364 Y(16 ML)
*** Различни кертриџ кодови за истиот модел на печатач во различни области,ве молиме проверете кертриџ кодови на оригиналниот касети пред да го купат. Кертриџ код преовладува додека превозот.
За HP Photosmart 5510 5511 5512 5514 5515 5520 5522 5524 6510 6520 6512 6515 7510 7520 7515 За HP Photosmart B8550, B8553 B8558 B110a B110c B010a B010b B111a За HP Photosmart C5380 C5324 C5370 C5373 C5383 C5388 C5390 C5393 За HP Photosmart D5460 D5463 D5468 C6324 C6375 C6380 C6388 D7560 За HP Photosmart Премиум C309a C309g C310a C310b C310c C410a C410b C410d За HP Photosmart Плус B209a B210a B210c B210d B210e, HP Deskjet 3070 A итн.
Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето, ве молам, ве молиме проверете кај нас.Ви благодариме!
Сите бренд bames & трговски марки се на својства на нивните соодветни сопственици,тие се наведени тука за дескриптивна цел само.
Ве молиме бидете сигурни дека оригинален кертриџ код е 364 додека купување,ви благодариме!
Не-ОЕМ ,Акции Слика,Lables се разликуваат. Рок на траење : 2 години Пластична кеса+без кутија (се продаваат поединечно во запечатен пакети ).Цена со мало боја кутија е различен,ве молиме контактирајте ме за детали,благодарение.
I. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).
Ве молиме бидете сигурни да имате точно превозот адреса на исходот. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
II.Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата.
Ве молиме да биде љубезно малку трпеливи и да не контактирате доколку објектот не беше примен по 25 работни дена.
III.Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби.
Ве молиме ни e-mail, доколку е потребно.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние не се во согласност со 30 дена гаранција за враќање на парите. Ако има промени во вашиот ум ,за да можете да се вратите неотворена и неискористени предмети назад кон нас, за целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте во предвид Купувачот мора да плати за враќање поштарина.Ако објектите се користат и отвори, ние го задржуваме правото да го одбие наплата барање. Ако 30 дена поминаа, клиентот е должен да се јавите на нашите Aliexpress услуга за понатамошна помош.
Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот. Ќе се добие единствен матичен Бр. (за да се стави на пратката)неопходни за признавање врати стоката, како и забрзување на процесот за решавање на проблемот. Доказ за објавување секогаш треба да се добијат ,ние го задржуваме правата за да не издаде наплата ако купувачот не ја следат нашата политика на враќање.
Би сакал да ги информира сите купувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време.

Главните својства

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
364xl
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes

Избор на купувачот