MUTTCO промет на мало со лекови само-дизајн особено персоналните поводник ПУРПУРНА ЦВЕТ модерен куче јаки и leashes 5 големини UDL049
Ново

MUTTCO промет на мало со лекови само-дизајн особено персоналните поводник ПУРПУРНА ЦВЕТ модерен куче јаки и leashes 5 големини

DEN 346.00
DEN 427.20

Во форма достапна за нарачката


MUTTCO промет на мало со лекови само-дизајн особено персоналните поводник ПУРПУРНА ЦВЕТ модерен куче јаки и leashes 5 големини UDL049
Опис Прилагодливи кожа вратот гердан. уникатен дизајн и рачно изработени јака. Различни 5 големини ќе биде погоден за вашето кученце. Висок квалитет најлон материјал и метал тока. Лесно да се земе и удобен за носење. Вашето кученце ќе го сакам.
Информации
Материјал : Памук и најлон
Место на Потекло : Кина (Копно)
Боја : Виолетова
Куче Јака Големина На :
XS : ширина : 2.0 см должина на : 23-30(cm) (за 9.1-11.8 во) S : ширина : 2.0 см должина на : 31-41(cm) (за 12.2-16.1 во) M : ширина : 2.5 см должина на : 42-48(cm) (за 16.5-18.9 во) L : ширина : 2.5 см должина на : 49-55(cm) (за 19.3-21.7 во) XL : ширина : 2.5 см должина на : 56-62(cm) (за 22.0-24.4 во) Куче Поводник Големина на : XS : ширина : 2.0 см должина на : 110(cm) (за 43.3 во) S : ширина : 2.0 см должина на : 110(cm) (за 43.3 во) M : ширина : 2.5 см должина : 120(cm) (за 47.2 во) L : ширина : 2.5 см должина : 120(cm) (за 47.2 во) XL : ширина : 2.5 см должина : 120(cm) (за 47.2 во) Куче Поводник Куче Јака
Куче Јака & Поводник Сет
Answer : ___________________________ Note : - - - Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
- Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење Пакет се Вклучени : 1 x Милениче Вратот и Јаката
​​

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Шема:
Флорални
Тип:
Leashes
Функција:
Jeweled,Брзо Ослободување
Сезоната:
Сите Сезони
modle број:
UDL049
Материјал:
Памук и Најлон
боја:
Виолетова
Големина:
XS, S, M, L, XL
Потекло:
Кина (Копно)
Пакување:
Торба
Опсег:
Одговара за Куче
време на испорака:
1 Ден
Тип:
куче поводник
Јака Тип:
Основни Leashes

Избор на купувачот