Беж Памук Лента со Висок Квалитет 15MM 100Yards/Многу Желби Дизајн на Печатени DIY Webbing Шиење & Пакување Додатоци BBXU-189
Ново

Беж Памук Лента со Висок Квалитет 15MM 100Yards/Многу Желби Дизајн на Печатени DIY Webbing Шиење & Пакување Додатоци BBXU-189

DEN 1367.00
DEN 1588.80

Во форма достапна за нарачката


♥ Добредојдовте на нашиот магазин ♥
Стил : Лента
Димензии (ширина) : 15mm
Боја : Исто како на сликата подолу
Пакет : 1roll=20yards
No : BBXU-189
Употреба : се Направи бебе коса лакови, ги красат мини топ капи, декорација девојки фустани, украси за прослави од свадба, украсени Фестивал партија, итн.
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори
ПЛАЌАЊЕ
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукција затворање или последна купи објект за Комбинирано Плаќање/Испорака
Пратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти.
За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање.
ПРЕВОЗОТ
Ние ги користиме Кина Пост да ја испорача вашата parl; Како и во Кина толку долго растојание на превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време :
Во текот 2kg sent items (пратени ставки страна на Ems Express. како што вкупната тежина имаат над 2kg, не?т испратите по препорачана Пошта во 1 парцела.
САД : 11-23business дена
О : 11-23 работни дена
Европа : 15-25 работни дена (Русија : arround 75days)
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите понуди/наредби.

Главните својства

Тип На Производ:
Панделки
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
PPCrafts
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
BBXU-189
Техника:
Печатени
Ширина:
15mm
Шема:
писма

Избор на купувачот