2017Women Зима Шамија Луксузен Бренд Foulard Femme Муслимански Hijab Cachecol Pashmina Shawls И Обвива Shawl Лице Shield Shawls Обвива
Ново

2017Women Зима Шамија Луксузен Бренд Foulard Femme Муслимански Hijab Cachecol Pashmina Shawls И Обвива Shawl Лице Shield Shawls

DEN 1466.00
DEN 2255.52

Во форма достапна за нарачката


Жените Зима Шамија Луксузен Бренд Foulard Femme Муслимански Hijab Cachecol Pashmina Shawls И Обвива Shawl Лице Shield Shawls и Обвива
100% волна, фини
Ние го избере најдобриот дел од овци кој се одржува
на ткаенини топлина. За време на пролетта и есента,
тоа е погоден за патување партнер;
во текот на летото, заштита на вашето здравје кога ќе
ужива ветре од клима уред;
во зима , како оружје против бруталните студен ветер.
Size245*110,што е многу повеќе погодна
за клиенти од Европа и Америка.
Внимание :
Бојата на марами ќе биде малку различен од сликата во собата
бидејќи на светлосни зраци.
Подобро да се споредат со фото надвор од вратите.
Прирачник за мерење ќе биде 1-3 см грешка, ве молиме разбирање
___________________________________________________________________
Нашата Големина е : 245*110cm
Такви големи големина е повеќе погоден forcustomers
од Европа и Америка
Здраво
Ова е мултифункционален шамија
Отворено шопинг
Ви даваат најдобрата заштита кога ќе уживаат во
на сонце и ветер
На одмор
Патување со DANAXU мора да биде одлична идеја
Топло но Елегантна
Заводот клима уред е премногу ладно!
Зошто да не се покриваат со себе слатка шамија ?
Се разбира
Вашата гардероба треба
100% чиста волна
Квалитет извештај
Посебни Еден
Посебни ткаат и се чувствувам Посебен
Печатење И Боење со Користење на традиционални Кинески печатење и боење на методи, правење на бојата светла и долготрајни Исклучителна Занает Обезбедување на квалитет на секоја шамија ние испрати до сите краишта на светот
УСЛУГА
ПРЕВОЗОТ И КОНТАКТ&ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
** ПРЕВОЗОТ **
Ве молиме, напишете ја вашата точни информации за Aliexpress. Ние ќе се направи за испорака што е можно побрзо. Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи или давачки.
** КОНТАКТ **
Ако имате било какви прашања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас Ali Express ,Ако ние не сме на интернет, ве молиме да ни даде порака, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро!
** ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ **

Ако не сте задоволни со предметот, што може да се врати и размена на тоа во рок од 30 дена со вашата потврда за целосно рефундирање на куповната цена, не вклучувајќи го и превозот и ракувањето со такси.

Главните својства

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
DANA КСУ
Стил:
Новина
Марами Тип:
Pashmina
Број На Модел На:
PPH15001
Шаблон Тип:
Печати
Марами Должина:
>175cm
Материјал:
Волна
Шамија големина:
245*110 см
Содржина:
100% ВОЛНА
боја:
како се покаже слика
Чувство:
Мека
Стил:
Тренди , Мода, Рекреација
Популарната елементи:
tassels
Производот Категорија:
шамија
Важат За Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Пакет се вклучени:
1PC * Шамија
Функција:
ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА

Избор на купувачот