BOROSA Нови 6PCS Кристал го Отвори Апликација Месинг Рог Шарм, Најдобар Квалитет Мода Шарм Pendant за Ѓердан за Тибетската Стил JAB782
Ново

BOROSA Нови 6PCS Кристал го Отвори Апликација Месинг Рог Шарм, Најдобар Квалитет Мода Шарм Pendant за Ѓердан за Тибетската Стил

DEN 1555.00
DEN 1728.00

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Месинг рог ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 60~61x25mm Дебелина : 20mm Тежина : (Приближно) 22.5~23.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја :
Како слика се прикажани

Главните својства

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
JAB782
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
CZ Микро, Отворајќи
Материјал:
дувачкиот рог
Обликотшема:
рог
Материјал:
дувачкиот рог
Обликот:
рог
Камен големина:
60~61x25mm
Дебелина:
20mm
Тип На Објект:
Pendant
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Тежина:
22.5~23.0g

Избор на купувачот