2 ПАРЧИЊА Легура Преден амортизер Масло Исполнет Тип Должина Прилагодливи За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/10 Kyosho Оптима 4Wd Hopup Делови
Ново

2 ПАРЧИЊА Легура Преден амортизер Масло Исполнет Тип Должина Прилагодливи За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/10 Kyosho Оптима 4Wd

DEN 307.00
DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката

за повеќето Азиски земји како Кореја/Јапонија/Singapore/Тајланд итн.
Имаме доверба дека ќе се согласите со нас,по проверка на квалитетот,дека високиот квалитет на материјалот се користи и висок стандард на изработка ќе биде во можност да ви понуди фантастично искуство во хоби во светот. И ние ветување за решавање на проблемите за вас наскоро.
2>Целиот врв на превозот, како Божиќ, време на испорака ќе бидат одложени во некои области.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.
Сите елементи МОРА да се врати во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци. Тие ќе трае пократко време на испорака околу 3-10 дена по различни изразат сте го одбрале,но тие ќе доведе до повисоки превозот чини околу $20 или поголема, ве молиме контактирајте со нас ако сакате ни да се ревидира превозот метод за било итни потреби.
Тоа не е само поттик за нас,но, исто така, ни помага да се направи подобро управување на клиентите за купување рекорд.
13-56days во Канада
17-60 дена да Бразил
Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу.
Се врати и наплата на услуги не е на располагање за крајот на известување на враќање,па ве молиме да ја вратите информации во рамките на ограничено време.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.
Покрај тоа, ние ќе ТРЕБА ВАШАТА ПОМОШ за да се остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,што е многу важно за нас.
За пари гаранција за враќање :
такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни.
Реден Број:OT006
Пакет Количество:2 парчиња
Тежина(г): 34
Опис : Елоксирани ,Цпу Машински Алуминиумски 6061-T6, Масло Исполнет Тип(Масло Не Се Пополнети), Должина Прилагодливи, Преден Амортизер За Kyosho Оптима
Општо земено,ние брод во светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , e Packet на сад и Специјална Линија на руски,кои се со следење на број и ќе може да се провери на испорака на информации за официјалната веб-страница.
Треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. И ние ќе брод, како на вашиот превозот информации.
Сите се врати ставки мора да се врати во рок од 3 дневна смета од денот на кои ќе потпиша за пакетот и ве молиме, напишете порака до нас за испорака на информации,како и превозот метод и следење на број по пратка.
8-40days да европските земји,како велика БРИТАНИЈА/Шпанија/Франција/Австрија/Германија/Италија/Ирска итн.
Она што е уште поважно,ние ќе го ценат многу, ако можете да ни се обратите за комуникација, наместо да ни даде негативни повратни информации директно дали имало било незадоволство/прашања кога ќе го примите пакетот.
Без побарувања за сите штети на надворешното поле предизвикано од превозот couriers. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.Ние ќе испрати купони за некои големи купувачи како подарок кога се пресметува наредби и евиденција достигне определен стандард.
Ако неисправни предизвикани од Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)
Време на испорака околу 7-60 работни дена да повеќето земји
8-15days во САД од страна на e Packet
8-28days да руската од страна на Посебна Линија
7-35days.

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
OT006
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
пред шок апсорбер
Квантитет На Пакет:
2 парчиња
Нето тежина:
34g
Состојба:
Бренд Нови
За Возило Тип:
1-10 Kyosho Оптима 4Wd Hopup Делови
Земја на Производство:
Кина
Година:
2017
повеќе:
пред шок апсорбер
Точка Бр.:
OT006

Избор на купувачот