12pc/Set 1/4 Инчи Должина 50mm, T5-T40 Магнетни Torx Електрични Шрафцигер Битови Совет
Ново

12pc/Set 1/4 Инчи Должина 50mm, T5-T40 Магнетни Torx Електрични Шрафцигер Битови Совет

DEN 174.00
DEN 211.68

Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Легиран Челик Боја : како што е прикажано на сл Боја : како што е прикажано на сл Описи Оние Torx Шрафцигер Делови се направени од S2 легиран челик што е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина. Магнетни делови се цврсто фиксирани на screwdrivers. 12 големини сет на евтини цена може да ги задоволи вашите барања. Спецификации Тип на глава : Torx Тип на месо тело : 6.25 mm / 1/4 инчи хексадецимален Големина : T5, T6, T7, T8, T9, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40 Целокупната должина. : 50мм / 2 инчен Карактеристики Оние битови, магнетни дека може да биде цврсто фиксирани на screwdrivers, погодни за производство на електрична screwdrivers, рака screwdrivers, електрични дупчалки, воздух вежби и така натаму. Сите torx битови имаат центарот понесе освен големината на T5 и T6 Количина : 12 компјутери answer : ___________________________ Note : Забелешка : ве Молиме оставете малку прирачник за мерење на грешки. Ве молиме оставете малку прирачник за мерење на грешки. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!

Главните својства

Завртка Тип На Глава:
Дупчиња,Torx,Хексадецимален,Филипс
Број На Модел На:
46899
Со Рачка Или Не:
No
Пакет:
10-19Pcs
Тип:
Шрафцигер Сет
Бренд Име:
OOTDTY
Навој На Главата Големина:
видете информации
is_customized:
No
Големина:
Overall length.

Избор на купувачот