Reven Jate 8850 Половина Rim Легура Пред Rim Флексибилни Пластични TR-90 Храмот Нозе Оптички Очила Рамка за Мажите и Жените Eyewear
Ново

Reven Jate 8850 Половина Rim Легура Пред Rim Флексибилни Пластични TR-90 Храмот Нозе Оптички Очила Рамка за Мажите и Жените Eyewear

DEN 380.00
DEN 1727.04

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Ве молиме да Забележите дека Ако CLY Податоци во Вашиот Рецепт е Повисока од +/-2.00 ,
Pleaes Порака Нас да Направи се за Дополнителни Трошоци.
Кликнете Тука за Нарачка
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
8850 Оптички Половина Rim Наочари Рамка
Бренд Име:
Reven Jate
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични
Очила Собранието Услуга:
Без Доплата
PD Вредност(Pupillary Растојание):
PD е Потребно за Очила Собрание
Леќи кои би Можеле да се Вметнат:
Кратковидост,Читање,Photochromic,Поларизирана,Компјутер Леќи
Очила Функција:
Читање/Декоративни/Визија Корекција/Очи Заштита
Очила Собранието Време:
1 да 5 дена
Кориснички Леќи Форми:
Само за Rimless Очила
Рецепт Податоци Потребни:
SPH,CLY,ОСКА,PD и Додадете ако не постои( Двете Очи)
пакување листа:
Ткаенина за чистење,Рецепт Картичка,Очила Кутија или во Случај
Меѓународен Превозот Време:
7 до 35 дена со Бесплатен Превозот Метод
Премиум Превозот Избори:
UPS-от,DHL,Fedex,EMS,Aliexpress Премиум Превозот

Избор на купувачот