Повеќе Лустерот Американски стил, мода и индивидуалност Свеќа мода 6 свеќа светилки селски ZX135
Ново

Повеќе Лустерот Американски стил, мода и индивидуалност Свеќа мода 6 свеќа светилки селски ZX135

DEN 8544.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : црна (како што е прикажано)
[Главен материјал] : железо
[Главната технологија] : топло виткање
[Извор на светлина] : E14 (без извор на светлина)
[За] дневна соба, ресторан, студии и други внатрешни работи простор
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Број На Модел На:
170914
Број на извори на светлина:
6
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Абажур Боја:
Црна
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Осветлување Област:
10-15square метри
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
kk1
Тип На Објект:
Pendant Светла

Избор на купувачот