PDR Прачки Кука Алатки Алатка за Да се Отстрани Учениците Fix Отстранување на Учениците Автомобил Поправка Комплет Алатки Дент Puller Лепак Јазичиња Вшмукување Чаши
Ново

PDR Прачки Кука Алатки Алатка за Да се Отстрани Учениците Fix Отстранување на Учениците Автомобил Поправка Комплет Алатки Дент

DEN 9179.00
DEN 10798.08

Во форма достапна за нарачката


тоа
PDR Алатки Куки Пролет Челик Притисни Прачки Дент Отстранување Автомобил Дент Поправка на Автомобил Тело Поправка Комплет Paintless Дент Поправка Алатка за Полнење
PDR Куки Алатки Ph Прачки Дент Отстранување Автомобил Дент Поправка на Автомобил Тело Поправка Комплет Paintless Дент Поправка Потчукнете Надолу Алатки Сет
PDR Алатки Куки Притисни Прачки Дент Отстранување Автомобил Дент Поправка на Автомобил Тело Поправка Комплет Paintless Дент Поправка Дент Lifter Алатка S
тежина : 6kg слободни врати & целосна наплата ако тоа е погрешно производи , оштетување на производи , не се примени . ние може да напише помалку вредност на пратката да помогне да се избегнат обичај данок . брза испорака , купи рано , брод рано . брза испорака , купи рано , брод рано .
5 компјутери црна прачки куките
5 компјутери сина прачки куките
1 buc жолта рефлектор
1 buc слајд чекан
1 buc дент lifter
1 сет влече мост
1 buc алуминиум чекан
1 buc гумен чекан
1 сет алуминиум потчукнете надолу пенкало со 9 глави
1 buc 110v-220v лепак пиштол
1 buc Европа приклучок
5 компјутери црна лепак прачки
5 компјутери сина лепак прачки
5 компјутери жолта лепак прачки
1 buc кратко црвено Т-Puller
20 компјутери црвени чаши вшмукување
10 компјутери сина вшмукување чаши
24 компјутери црна вшмукување чаши
1 buc scraper
1 buc празна шише за алкохол
1 buc настава книга
1 buc оригиналната торба алатка
рака алатки за автомобил,pdr линија одбор,ferramentas авто

Главните својства

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација,Чекани,Screwdrivers
Бренд Име:
PDR
Број на Парчиња:
94
Пакет:
Случај
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
none
Број На Модел На:
SMT-297
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Тип:
PDR Алатки
Производот:
PDR Алатки
function1:
PDR Алатки Куките
function3:
Дент Отстранување
function4:
Автомобил Дент Поправка
Функцијата 5:
автомобил тело поправка на комплет
Функција 6:
Paintless Дент Поправка Алатка
Функцијата 7:
автомобил вратата дент отстранување
функцијата 8:
авто поправка алатка
функција 9:
авто тело поправка на комплет
функцијата 10:
град отстранување

Избор на купувачот