12.1 инчен индустриски LCD екран G121X1-L02
Ново

12.1 инчен индустриски LCD екран G121X1-L02

DEN 8390.00
DEN 11039.52

Во форма достапна за нарачката


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Главните својства

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачот

8.8LQ088K9LA01
Ново
8.8LQ088K9LA01
Во форма достапна за нарачката
DEN 21024.00