Симпатична Розова Глеѓ Цвет Студ Обетки Деликатни Мали Обетки Кристал За Жените Мода Индискиот Накит Трговија На Големо
Ново

Симпатична Розова Глеѓ Цвет Студ Обетки Деликатни Мали Обетки Кристал За Жените Мода Индискиот Накит Трговија На Големо

DEN 285.00
DEN 319.68

Во форма достапна за нарачката


Pduction :
Симпатична Розова Глеѓ Цвет Студ Обетки Деликатни Мали Обетки Кристал За Жените Мода Индискиот Накит Трговија На Големо
Реден Број :
ed00796a
Големина на :
1.2*1.6 см
Тежина :
7g

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Број На Модел На:
ed00796a
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Материјал:
Емајлот
Тип На Објект:
Симпатична Розова Глеѓ Цвет Студ Обетки
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
Производство & Снабдувач:
Qingdao Shijie Модни Додатоци
време на испорака:
во 5 дена
Тежина:
7g
Клучни зборови:
Мали Обетки Кристал
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
meterial:
Кристал,Емајл,Цинк Легура
Пол:
Жените девојки
is_customized:
yes

Избор на купувачот