Сите Големини висок квалитет на Индивидуални Eyelash Продолжување Природни Долго мека сочинуваат алатки Бесплатен Превозот
Ново

Сите Големини висок квалитет на Индивидуални Eyelash Продолжување Природни Долго мека сочинуваат алатки Бесплатен Превозот

DEN 311.00
DEN 379.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Навивам:
C, D, L
Дебелина:
0.03 мм, од 0,05 мм, 0.07 мм, 0.10 мм, 0.12 мм, 0.15 mm, 0.20 mm
Должина:
8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Големина:
12 lines/tray
Број На Модел На:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Бренд Име:
Seashine
Лажни Трепки Стил:
Други
Количина:
1 фах
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса

Избор на купувачот