Трговија На Големо Мат Јасно Пластика Пакет За Складирање Торба Zip Заклучување Само Печат За Облека, Козметички Електронски Производи Пакет Поли Торба
Ново

Трговија На Големо Мат Јасно Пластика Пакет За Складирање Торба Zip Заклучување Само Печат За Облека, Козметички Електронски

DEN 768.00

Во форма достапна за нарачката


Детали за производот Материјал : пластични Боја : Мат Јасно Дебелина : 0.09 mm/страна Функција : zip заклучување на Пријави : Совршен за Козметички Шминка Toiletry, Облека , долна облека, Handkerchief, Чорапи, Тоалет, Крпа, Канцелариски материјал, Канцелариски Материјали, Четка за Чистење, Занаети, Електронски Производи & Прибор и слично Пакување. Производот Се Прикаже Попуст : 1. 10% попуст попуст ако купуваат 3 или многу повеќе!! 2. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји. Ако се уште се збунети дали вашата земја беше вклучен, ве Молиме порака нас, ние ќе ви одговори во времето. Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн. Тоа обично трае за 4-7 дена за да стигнат до овие земји. Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Главните својства

боја:
12x17cm 100pieces, 13x19cm 100pieces, 14x20cm 100pieces, 15x22cm 100pieces, 16x24cm 50pieces, 17x25cm 50pieces, 18x26cm 50pieces, 20x28cm 50pieces, 20x30cm 50pieces, 22x32cm 50pieces
Тип:
Складирање Кеси
Дебелина:
9 жица
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Број На Модел На:
10 големини
Бренд Име:
WACCOMT Пакет
Применливи Простор:
Гардероба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Употреба:
облека
Материјал:
Пластични
Спецификација:
10 sizes
Производот:
Складирање Кеси

Избор на купувачот