SI100-50 SI100-125 SI100-200 SI серија двонасочни една прачка / прилагодливи удар стандард пневматски цилиндри
Ново

SI100-50 SI100-125 SI100-200 SI серија двонасочни една прачка / прилагодливи удар стандард пневматски цилиндри

DEN 3457.00
DEN 3457.44

Во форма достапна за нарачката

SI100-50 SI100-125 SI100-200 SI серија двонасочни една прачка / прилагодливи удар стандард пневматски цилиндри
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Воздухот Слајд Табела цилиндар :
Мини Воздух Цилиндар :
Тенка тип воздух цилиндар :
Ротари цилиндри :
Водич род цилиндри :
Gripper цилиндри :
Rodless цилиндри :

Главните својства

Спецификација:
SI100-50, SI100-125
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
SI100*50
Клучни зборови:
SI стандард воздух цилиндар ISO 15552
Течност:
Воздух
Постапувајќи режим:
Двонасочни
Амбиент и течност температура:
0~70
Модел 2:
SI100*125
Создаден Големина:
100mm
Тип:
Стандард воздух цилиндар

Избор на купувачот