интер Машина Перат Водоотпорен Симпатична Животно домашно Милениче Мачка Куче Кадифен Големи Средни Милениче Гнездо Подлога Троседот Голема Ќебе Кревет Перници
Ново

интер Машина Перат Водоотпорен Симпатична Животно домашно Милениче Мачка Куче Кадифен Големи Средни Милениче Гнездо Подлога Троседот

DEN 763.00
DEN 763.20

Во форма достапна за нарачката


Симпатична Животно Куче Кревети, Душеци Теди Миленичиња Куче Троседот Домашно Милениче Мачка Кревет Куќа Голема Ќебе Перница Кошница Материјали
Големина : Тежина Погоден за домашни миленичиња тежина
S 50*40*12cm 700g
М 60*50*14cm 900g
L 70*60*15cm 1200g
XL 80*60*15cm 1600g
Тоа е Вештачки, мерење, ве молиме овозможи 1-5cm грешка на мерењето .
Чистење Метод : 1.Рака мие * стави во када, додадете Детергент, впива за 20-30 минути на собна температура , * Стискаш нежно со рака или нога, * Природно да се исуши, не пеглање. 2. Механички се мијат * стави во Нето торба, го стави ги на машина за перење, * додадете Детергент, перење на собна температура, * Природно да се исуши, не користете ја собори сушење.
Забелешка : Бидејќи на памук, ние компресира и бродот , тоа може да биде помал кога ќе се добие тоа , ќе се вратам неколку дена подоцна .
Вистинска Фото

Главните својства

Големина:
S 50x40x12cm, M 60x50x14cm, L 70x60x15cm, XL 80x60x15cm
Тип:
Кучиња
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Шема:
Животните
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Број На Модел На:
SUTAO-3
Функција:
Водоотпорен
Тежина:
650g-1600g
Материјал:
Кадифен
Тип:
Кучиња
Шема:
Животните
Материјал:
Кадифен
Функција:
Вода доказ
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Тежина:
650g-1600g
Број На Модел На:
0832
Тип На Објект:
Кревети & Софи

Избор на купувачот