ААА 8ММ 100Pcs/многу Извртени Фацетирани Кристално Стакло Австриската Лабава Spacer Монистра За DIY Модна Изработка на Накит
Ново

ААА 8ММ 100Pcs/многу Извртени Фацетирани Кристално Стакло Австриската Лабава Spacer Монистра За DIY Модна Изработка на Накит

DEN 341.00
DEN 426.24

Во форма достапна за нарачката


* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 8mm
* Облик : извртени фацетирани
* Боја : Како на слики
* Квалитет : ААА Одделение
* Количина : 100pcs/торба
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба * Погоден За Модата, Накит Одлуки/Облека Додаток/Завеса Прави..
Избор на боја :
Монистра прикажување во провира :

Главните својства

Објектот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
SQ3A68M
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
NORMAL
Материјал:
Стакло
Количина:
100pcs/торба

Избор на купувачот