Европската надворешна ѕид светилка водоотпорен отворен LED специјална понуда вила двор балкон светилка dew Светла FG216
Ново

Европската надворешна ѕид светилка водоотпорен отворен LED специјална понуда вила двор балкон светилка dew Светла FG216

DEN 4272.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.
Информации За Производот Преглед :
[Боја] : Црна (како што е прикажано)
[Главен материјал] : Алуминиум легура
[Главна Техника] : Полирање
[Светлина] : e27 (не се вклучени)
[Со или без светлина] : не се совпаѓаат извор на светлина
[За] : дневна соба, трпезарија, спална соба и други внатрешни работи простор
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
answer : ___________________________ note :
Нашите производи се испорачани ширум светот, ако вашата земја не е на испорака забелешка, ве молиме контактирајте со нас, различни локалните превозот време и товарни цените можат да бидат различни.

Главните својства

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Гаранција:
S1
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Боја На Каросеријата:
Црна
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
База Тип:
E27
Број На Модел На:
170915
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Карактеристики:
3
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
00
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Тип На Прекинувач:
3

Избор на купувачот