За Toyota Land Cruiser 4500 FZJ180 FZJ100 Автомобил клима уред Компресор 88320-60750 8832060750 88320-60730 8832060730
Ново

За Toyota Land Cruiser 4500 FZJ180 FZJ100 Автомобил клима уред Компресор 88320-60750 8832060750 88320-60730 8832060730

DEN 6384.00

Во форма достапна за нарачката


Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или
30 дена.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.
Повеќе економски.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.
Плаќање термини како подолу.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Кредитна Картичка T/T (Банкарски) Money Bookers Дебитна Автомобил
4.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?
A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.
На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.Руските специјални линија -Тоа е најекономичен начин да се руски.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
За Toyota Land Cruiser 4500 FZJ180 FZJ100 Автомобил клима уред Компресор 88320-60750 8832060750 88320-60730 8832060730
FUCTION : АВТОМОБИЛ A/C СИСТЕМ
ПРИЛОГ : НОВА
КВАЛИТЕТ : СО ВИСОК КВАЛИТЕТ
АКЦИИ : ВО ПАРК
ДЕЛ БРОЈ :
88320-60750
8832060750
88320-60730
8832060730
447200-6660
4472006660
КОМПРЕСОР ТИП : 10 PA20 C Автомобил A/C Компресор
ГОДИНА : СИТЕ
МАКАРА ДИЈАМЕТАР : 133 MM
НАПОН : 12 V
ЖЛЕБОВИ : 1 GROOVE
ПРИМЕНА :
За Автомобил Toyota Land Cruiser 4500
За Автомобил Toyota Land Cruiser FZJ80
За Автомобил Toyota Land Cruiser FZJ100
Одвоиле од КОПНОТО,КИНА
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена.Прифати предмети и Повратни информации.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
П5 : Како да контактирате со нас?
A : 1.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број.

Главните својства

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Име На Модел:
г.w.
Објектот Ширина:
26cm
Објектот Тежина:
7.5kg
Материјал Тип:
Други
Специјални Функции:
ac компресор
Објектот Должина:
28cm
Година:
сите
Објектот Висина:
25cm
Примена:
За Toyota Land Cruiser 4500 FZJ180 FZJ100
Жлебови:
PV1
макара дијаметар:
133mm
Потекло:
Кина(Копно)
Ладилни :
R134a
Компресор Тип :
10PA20C ac компресор
испорака:
брза испорака
Пакет:
Тешко хартија кутија
Дел Бр.:
88320-60750 8832060750 88320-60730 8832060730
Година:
сите

Избор на купувачот