ОРИГИНАЛНИОТ Вистинска Замена за Далечинска Контрола за Panasonic TX-32LXD600 TX-32LXD500 Плазма HDTV IDTV малку пропустот
Ново

ОРИГИНАЛНИОТ Вистинска Замена за Далечинска Контрола за Panasonic TX-32LXD600 TX-32LXD500 Плазма HDTV IDTV малку пропустот

DEN 1559.00
DEN 2077.92

Во форма достапна за нарачката

ОРИГИНАЛНИОТ Вистинска Замена за Далечинска Контрола за Panasonic TX-32 LXD600 TX-32 LXD500 Плазма HDTV IDTV малку пропустот Овој далечински управувач е ОРИГИНАЛНА, но постои мал гребење на површината и назад (КАКО на сликата покажува), ако умот, ве молиме не поставувајте цел се користи за : далечински управувач За Panasonic TX-32 LXD600 TX-32 LXD500 Плазма HDTV IDTV тежина : околу. 165.3 g големина : прибл. 23.5 * 5.2* 3.1 cm Забелешка : Овој далечински дојде со оригинален бренд лого. Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!!!
Ние сме фабрика продавница, ОЕМ и ODM се исто така прифатено. Можете да го прилагодите логото, боја, моделот, печатење, пакување дизајн и стил итн.
Повратни информации : ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата стока. Повратни информации е многу важно за нас. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да се потрудиме да им понуди подобра услуга за клиентите.
Гаранција и Враќање :
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ако постојат некои изработка или материјал за дефекти со производи, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе размена или да нуди и други решенија за вас да се направи избор.
3. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ви благодариме за разбирањето и соработката!

Главните својства

Пакет:
Yes
Бренд Име:
MOONTREE
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Број На Модел На:
N2QAYB000047
Употреба:
Универзална
Употреба:
Далечински Управувач за Panasonic
користат за:
далечински управувач За Panasonic TX-32LXD600 TX-32LXD500 Плазма HDTV IDTV
боја:
сребро за далечинска контрола
Фреквенција:
433Mhz
is_customized:
yes
Случај Материјал:
ABS + нерѓосувачки челик
далечински управувач број на модел на:
N2QAYB000047 Далечински Управувач За Panasonic
Пакет:
Yes
Батеријата Бара:
2*АА Батерии(Не се вклучени)
Тежина:
165.3 g

Избор на купувачот