7.5 V 37Wh Нова Батерија C21N1347 Лаптоп со Батерија За ASUS X555 X555LD F555A X555L X555LB X555LN F555U W519L X555LF X555LP F555UA В.М
Ново

7.5 V 37Wh Нова Батерија C21N1347 Лаптоп со Батерија За ASUS X555 X555LD F555A X555L X555LB X555LN F555U W519L X555LF X555LP

DEN 1093.92

Во форма достапна за нарачката

Време на испорака најмногу зависи од локалната ситуација и пост услуга. Ако ио не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Оваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви :
за Asus C21 N1347
Оваа батерија е компатибилна со следниве модели :
за Asus X555 X555 LD F555 A A555 L X555 L X555 LB X555 LN F555 U W519 L F555 UQ X555 LF X555 LP F555 UA VM590 LF
X555 LI X555 LA F555 UB Y583 LD
X555 LJ F555 UJ F555 UF K555 L
Пратката 1. Ве молиме забелешка "dropshipping" на вашата цел забелешка.
Политика на враќање На предмети биле селектирани од страна на КК пред испорака Ако примите оштетени предмети или неисправни предмети, не кликнете на "потврди испорака" копчето, ве молиме да фотографии од нив и да контактирате со нас за ПОБРЗО.
Answer : ___________________________ Note :
Повеќето од висок капацитет батерии (6600m Ah, 8800m Ah) изгледа малку convexity.
Вашето задоволство е она што ние секогаш ги извршуваат, па немојте да се отвори спорот rashly.
За долго растојание помеѓу магацин и NVOCC ние треба некое време за испорака. EMS 5-14 работни дена HK пост 7-21 Дена. Бесплатен превозот предмети само за одредени земји, ве молиме проверете превозот и packaing листа за детали.)
Ако сте направиле нарачка за нашите производи, ќе треба да го прифати нашиот начин на логистика, ако ум,за да не купувам тоа, ве молиме. Како да се цел на батеријата?
Најдобар начин да се најде батерија ви треба е во потрага по оригинална батерија код, и спореди сликата на батеријата проверете интерфејс
Користете "Ctrl+F" за да ги барате клучните зборови од веб-сајтот
ако сè уште не може да осигурајте се дека батеријата, ве молиме контактирајте со нас. Поштенски код 97 и 98 - во Франција не може да се испрати. Ние не наплата на превозот обвиненија.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ги вашите активни повратни информации и споделете го вашето искуство со нас.Почитувани клиенти
Нашата продавница продава видови на батерии, се отвори oversea склад во
Русија , сад , Велика Британија и Австралија , а може да превоз за повеќето земји во светот. Предмети вратени мора да биде иста состојба како добијат и во оригиналното пакување и содржината. За испорачување мазнење и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
Фотографиите се за повикување само и сите производи ќе се даде приоритет со физички.
Плаќање Ние го прифаќаме плаќање номиниран од страна aliexpress само( Зачувам, T/T, western union, кредитна картичка и слично) Во случај да се појават кои и да било плаќање проблеми кога ќе се направи нарачката, ве молиме контактирајте со нас за помош. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе изјави како "Подарок/примерок" со ниска вредност и сите увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Поштенски код 35-, 07-, 38 - и Balearen, Канарските Острови, Las Palmas, Санта Круз де Тенерифе во Шпанија не може да се испрати. Пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите. Предмети се испраќаат само по уплата. Ние ќе треба да се примаат и да се испита вашето враќање пред враќање на парите или замена ќе биде посветено, на враќање превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачот. Намалувањето, ние поддршка dropshipping. Ако имате било какви проблеми за производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас за да се реши пред да ја напуштат повратни информации.8 V се само различни параметри, крајниот ефект е иста.

Главните својства

Батеријата Напон:
7.5 v
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
ApexWay
Број На Модел На:
C21N1347 X555 X555LD F555A X555L
Компатибилен Бренд:
ASUS
Вистински Капацитетот На Батеријата:
37WH
Производи Статус:
Акции

Избор на купувачот