Мини DIY Метал Дома Алатки Табела Клупата Притиснете Менгеме Резба Тела со Силна Вшмукување Чаша База Машински Tabletop Клупата менгеме на назад
Ново

Мини DIY Метал Дома Алатки Табела Клупата Притиснете Менгеме Резба Тела со Силна Вшмукување Чаша База Машински Tabletop Клупата

DEN 547.00
DEN 576.00

Во форма достапна за нарачката


Мини DIY Метал Дома Алатки Табела Клупата Притиснете Менгеме Резба Тела со Силна Вшмукување Чаша База Машински Tabletop Клупата менгеме на назад
Стегање спектар 50mm целиот кревет Забелешка : ве Молиме приложете следниве пластична картичка слот и метална шасија картичка и брзо, постојано се повлече адсорпција се справи со тесни досега, ако на масата има право количина на вода адсорпција ефект е добро! Вшмукување тела, да се избере мазна место да се користи стакло или плочки, а сега времето е студено или ниска температура во времето или не долго, може да се избере неколку капки вода на маса, а потоа си го цица до клешти да се користи, фен за коса и ги омекнува гума на маса.

Главните својства

Тип:
Мини Клешти
Plier Стил:
Германски
Материјал:
Јаглероден Челик
Примена:
Мулти Функционални
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DWZ
Број На Модел На:
Менгеме на назад
DIY Материјали:
Металугрија
Се Справи Со Стил:
Директно
Карактеристики:
Мини

Избор на купувачот