Рачно изработени Магијата на Забите Стил Cowhide Watchbands, 20MM 22MM 24MM 26MM Ретро Мажите Кожа Watchbands, Брза Испорака
Ново

Рачно изработени Магијата на Забите Стил Cowhide Watchbands, 20MM 22MM 24MM 26MM Ретро Мажите Кожа Watchbands, Брза Испорака

DEN 555.00
DEN 652.80

Во форма достапна за нарачката

Материјал : Cowhide Големина : 20 MM 22 MM 24 MM 26 MM Дебелина : 4 MM Должина : 125 MM + 75 MM Боја : Кафена Затворач : сребро matte

Главните својства

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm, 26mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
Тока-01
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
TOTOY
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
20cm

Избор на купувачот